O nas...

Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum od siedemnastu lat zajmuje prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku. Program wydarzenia podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w branży gastronomicznej i cateringowej. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów i praktyków rynku, a także liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje przyszłość sektora gastronomicznego w naszym kraju.

Wydarzenie co roku gromadzi:

WŁAŚCICIELI NIEZALEŻNYCH restauracji 

- PREZESÓW, CZŁONKÓW ZARZĄDÓW, DYREKTORÓW z sieci restauracji

- KUPCÓW - menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, rozwój i inwestycje w sieciach oraz największych obiektach

- LICZNE GRONO DOSTAWCÓW dostarczających innowacyjne technologie, produkty i urządzenia dla sektora HoReCa

Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych.

Po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To miejsce wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są "kupcy" odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w lokalach niezależnych oraz największych sieciach restauracji w Polsce. To jedyna w roku okazja do nawiązania bezpośrednich relacji i wymiany informacji na temat możliwości współpracy – REALNA SZANSA NA KONTRAKT ROKU – z osobami bezpośrednio decyzyjnymi w kwestii zakupów, zaopatrzenia i rozwoju.

KONTAKT Z ORGANIZATOREM

BROG B2B
tel. +48 664 463 083, +48 22 290 66 11
biuro@brogb2b.pl