Zgłoś swój
lokal całkowicie bezpłatnie...

 

i weź udział w konferencji!

Zgłoszenie oraz udział w całym wydarzeniu XVIII Food Business Forum 2020 wraz z uroczystą kolacją i Galą Food Business Awards 2020 są całkowicie bezpłatne.

DSC_5678.jpg

Konkurs Food Business Awards to wyjątkowa okazja promocji najlepszych lokali gastronomicznych w Polsce. Uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. W tym roku zdecydowaliśmy się na trzy kategorie specjalne, ponieważ nie wyobrażamy sobie przeprowadzenia konkursu w tradycyjnej formule, ze względu na sytuację branży spowodowaną pandemią koronawirusa.

Spośród zgłoszeń komisja konkursowa złożona z prelegentów i panelistów Food Business Forum oraz przedstawiciela wydawnictwa BROG B2B wybiera finalistów konkursu, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Zgłoszenie oraz całkowity udział w konkursie i całym wydarzeniu
Food Business Forum nie wiążą się  zupełnie z żadną opłatą! Zgłoszenie lokalu należy nadesłać najpóźniej do 7 sierpnia 2020. 

 

Rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej kolacji wraz z Galą Food Business Awards na zakończenie XVIII Food Business Forum, które odbędzie się 7 września 2020 w Sheraton Grand Warsaw Hotel.

Właścicielom lokali, które przystąpią do konkursu przysługują dwa bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XVIII Food Business Forum 2020 wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.


Uwaga! Liczba nieodpłatnych kart wstępu jest ograniczona.

KONTAKT Z ORGANIZATOREM


BROG B2B

Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych

redaktor Sweets & Coffee
tel. +48 664 463 066, 22 290 66 11
m.kaszuba@brogb2b.pl

© 2015 by BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.,
ul. Okopowa 47, 01-059 Warszawa, tel. +48 22 290 66 11, biuro@brogb2b.pl